Kontaktinformasjon Fotball

Har du spørsmål eller lurer på noe om Fotball i Fet IL så kontakt oss på epost: fotball@fetil.no

Fotballstyret

Styreleder: Espen Johnsen

espen.johnsen@live.no
93861853

Styremedlem: Marianne Svartnes
Kvalitetklubbansvarlig

svartnes@outlook.com 

Styremedlem: Anna Bryngelhed Berg
Laglederkontakt

annabryngelhed@hotmail.com 

StyremedlemGlenn Mærli
Sport

glenn@merli.no

StyremedlemOddbjørg Svensson
Utstyrsansvarlig

ogiaver@gmail.com
45406653

 

 

StyremedlemTom Håland
Markedsansvarlig

tom.haland@kone.com

 

 E-post til fotballstyret kan også sendes til fotballstyret@fetil.no

 

 

Fotballstyret.jpg

 

Informasjon om våre lag og kontaktpersoner.

 

 

Lag

Kontakt

Epost

 
F-G2012H Stine Johnsen stjine@hotmail.com   
F-G2012G Cathrine Lund  garderasenfotball2012@gmail.com  
F-G2012R  Odne Holm  odneholm@gmail.com  
F-G2011H  Ketil Østrem  ketil.ostrem@dbschenker.com  
F-G2011G Marianne Svartnes svartnes@outlook.com  
F-G2011R Stian Engtrø stian@skalldyr.com  
F-G2010H Karianne Skotte Lauritzen  karianneskottelauritzen@gmail.com  
F-G2010G  Tore Hovland  torehovland@hotmail.com   
F-G2010R  Espen Johnsen  espen.johnsen@live.no   
F-G2009H  Trond Andersen  trond.v.andersen@gmail.com   
F-G2009G  Bård Bakke  bard.bakke@gmail.com   
F-G2009R Agnethe Kristiansen  agnethe.kristiansen@gmail.com   
F-G2008GH  Randi Høilund  randi@hrevisjon.no  
F-G2008R  Espen Nordhagen  espen.nordhagen@fetsundelektro.no   
F-G2007  Ivar Andreas Sandhei Ivar.sandhei@metos.com   
F-G2006 Monica Fjeller monicafjeller@icloud.com  
F-G2005  Vegar Bakken-Løvaas vegbak@skedsmo.kommune.no   
F-G2004  Vivi Nordstrøm  vivi-nor@online.no   
F-G19  Chriser Hagberg  hagberg.christer@gmail.com  
F-Senior3  Bjørn Tore Frantzen  mrfrantzen@hotmail.com   
F-Senior2       
F-Senior1 Bård Pedersen  baard.ped@hotmail.com   
F-J2012  Lars Brandt larsbrandt@gmail.com 
 
F-J2011       
F-J2010 Jekaterina Budarova  jekaterina.budarova@gmail.com   
F-J2009  Glenn Mærli glenn@merli.no   
F-J2008  Line Dretvik Dolmen line_d_larsen@hotmail.com   
F-J2007  Steinar Hoel  steinar.hoel@mfa.no  
F-J2005 Lene Nordrum lene.nordrum@tekna.no   
F-J17  Erik Falkenås erik.falkenas@gmail.com  2003/2004 
F-Kvinner  Camilla Jentoftsen Feby camillafeby@gmail.com