Kontaktinformasjon Fotball

Har du spørsmål eller lurer på noe om Fotball i Fet IL så kontakt oss på epost: fotball@fetil.no

Fotballstyret

Styreleder: Espen Johnsen

espen.johnsen@live.no
93861853

Styremedlem: Marianne Svartnes
Kvalitetklubbansvarlig

svartnes@outlook.com 

Styremedlem: Anna Bryngelhed Berg
Laglederkontakt

annabryngelhed@hotmail.com 

StyremedlemGlenn Mærli
Sport

glenn@merli.no

StyremedlemOddbjørg Svensson
Utstyrsansvarlig

ogiaver@gmail.com
45406653

StyremedlemTom Håland
Markedsansvarlig

tom.haland@kone.com

StyremedlemKristin Lundby

k.lundby@hotmail.com

StyremedlemJohn-Magne Teig

johnmagneteig@gmail.com

 E-post til fotballstyret kan også sendes til fotballstyret@fetil.no

 

Fotballstyret.jpg

 

Dommeransvarlig

Odne Holm: dommer.fotball@fetil.no

 

Informasjon om våre lag og kontaktpersoner.

Lag

Kontakt

Epost

 
F-G2013H Henning Sommerdal henning@sommerdal.no  
F-G2013G Per Erik Forsmo pef@blockwatne.no  
F-G2013R Anette Engebretsen engeane@gmail.com  
F-G2012H Stine Johnsen stjine@hotmail.com   
F-G2012G Cathrine Lund  garderasenfotball2012@gmail.com  
F-G2012R  Camilla Stenbæk Johannessen

csj@bos.no

 
F-G2011H Karoline Minsås karolineminsaas@hotmail.com  
F-G2011G Marianne Svartnes svartnes@outlook.com  
F-G2011R Stian Engtrø stian@skalldyr.com  
F-G2010RH Karianne Skotte Lauritzen  karianneskottelauritzen@gmail.com  
F-G2010G  Tore Hovland  torehovland@hotmail.com   
F-G2009H  Trond Andersen  trond.v.andersen@gmail.com   
F-G2009G  Bård Bakke  bard.bakke@gmail.com   
F-G2009R Agnethe Kristiansen  agnethe.kristiansen@gmail.com   
F-G2008  Marte Krohg Østby martekro@gmail.com  
F-G2007  Renate Håland renatehaaland@yahoo.no  
F-G2006 Monica Fjeller monicafjeller@icloud.com  
F-G16 Vegar Bakken-Løvaas veba01@lillestrom.kommune.no  
F-G19  Christer Hagberg hagberg.christer@gmail.com  
F-Senior3  Bjørn Tore Frantzen  mrfrantzen@hotmail.com   
F-Senior2  Christer Hagberg hagberg.christer@gmail.com  
F-Senior1 Bård Pedersen  baard.ped@hotmail.com   
F-J2012  Lars Brandt larsbrandt@gmail.com 
 
F-J2010 Jekaterina Budarova  jekaterina.budarova@gmail.com   
F-J2009  Glenn Mærli glenn@merli.no   
F-J2008  Line Dretvik Dolmen line_d_larsen@hotmail.com   
F-J2007  Steinar Hoel  steinar.hoel@mfa.no  
F-J2005 Ingunn Sigstad ingunn.sigstad@gmail.com  
F-J17  Erik Falkenås erik.falkenas@gmail.com  2003/2004 
F-Kvinner  Tine Edvardsen Aarønes tinitroll@hotmail.com