Årlig møte i fotballgruppa

Hei fotballvenner,

2025 er godt i gang, og vi nærmer oss en ny, spennende sesong! I slutten av april arrangeres den tradisjonsrike Fet IL – Glomma Cup, og allerede nå er det full fart på Fedrelandet hver dag, både i hverdager og ferier. Det er fantastisk å se engasjementet og aktiviteten i klubben!  

Alle undergruppene skal ha et eget årlig møte i forkant av årsmøte til idrettslaget.

Fotballgruppas møte finner sted mandag 3. mars kl. 19:00 i Storsalen, mens klubbens årsmøte avholdes onsdag 26. mars kl. 19:00.

Agenda for fotballgruppas møte:

🔹 Gjennomgang av årsberetningen
🔹 Regnskap for 2024
🔹 Budsjett for 2025
🔹 Innstilling til valg på årsmøtet
🔹 Frivillige roller som må fylles, blant annet kioskansvarlig

Vi har store ambisjoner for klubbens videre utvikling og ønsker å styrke vår kjernevirksomhet, nemlig sporten. Målet vårt er å rekruttere flere spillere og sørge for at flere blir værende i fotballen lenger. Vi bygger videre på prinsippet om flest mulig, lengst mulig, best mulig er godt forankret i klubben, og vi jobber aktivt for å løfte kvaliteten på tilbudene våre ytterligere. I tråd med dette har vi ansatt to nye utviklingsansvarlige – én for jentesiden og én for guttesiden. De er klare til å bidra til klubbens videre sportslige vekst og utvikling

For å få til dette trenger vi engasjerte bidragsytere som vil være med på å skape et enda bedre miljø i klubben. Har du lyst til å bidra? Ta kontakt med oss på fotball@fetil.no.

Vi ser frem til et innholdsrikt fotballår, og vi håper å se mange av dere på årsmøtet!

Vel møtt til møte og til et år fylt med idrettsglede på Fedrelandet!

På vegne av fotballstyret og administrasjonen i Fet Fotball