Ledig plasser på Aktiv SFO

Fet IL Aktiv SFO har fortsatt noen ledige plasser fra høsten 2024. Ønsker du at barnet ditt skal ha en aktiv hverdag, oppleve glede og mestring i aktivitet og få mulighet til å prøve ulike aktiviteter? Da er Fet IL Aktiv midt i blinken!

Fet IL Aktiv består av idrettspedagoger med solid faglig bakgrunn, samt dyktige assistenter med bred erfaring i arbeid med barn og idrett. Vi holder til i Fethallen, men benytter oss også av Eika Fet Arena og andre fasiliteter i Fetsund og omegn.

Tilbudet gjelder for elever på 1.-4.trinn ved Garderåsen, Hovinhøgda og Riddersand skole.

På Aktiv SFO har barna stor boltringsplass og får prøve forskjellige idretter og aktiviteter i hallen. De får venner på tvers av skoler, og blir kjent med de som er både eldre og yngre enn seg selv. De får bruke motorikkrommet, prøve klatring i Eika samt bruke Fedrelandet hver dag. Vi drar på utflukter til Hvalstjern og går på ski på Hvalstjern skistadion i vintersesongen.

Ønsker du oppstart fra høsten 2024? Meld deg på her, eller ta kontakt med oss på fetilaktiv@fetil.no

Det er fullt mulig å prøve en dag eller tre før man bestemmer seg for å begynne på fast basis

Mer om tilbudet kan dere lese her: https://www.fetil.no/ballskolen/om-aktiv-sfo/